23. EMITT ULUSLARARASI TURİZM VE SEYAHAT FUARI AÇILIŞ GALASI LİONEL HOTEL'DE GERÇEKLEŞTİ

23. EMITT ULUSLARARASI TURİZM VE SEYAHAT FUARI AÇILIŞ GALASI 100 FARKLI ÜLKEDEN 800 ULUSLARARASI ACENTE VE TUR OPERATÖRÜNÜN KATILIMI İLE LIONEL HOTEL ISTANBUL’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

23. EMITT  ULUSLARARASI TURİZM VE SEYAHAT FUARI AÇILIŞ GALASI LİONEL HOTEL'DE GERÇEKLEŞTİ
  31 Ocak 2019 , 03:37:15   364  Gündem A-A+

Türkiye’nin bulunduğu coğrafyadaki en büyük turizm fuarı olan Emitt 23. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı açılışı  Lionel Hotel İstanbul’un ev sahipliğinde muhteşem bir gala ile yapıldı.

 

Ülke tanıtımına katkıda bulunmak amacı ile 100 farklı ülkeden kültür, kongre, etkinlik, sağlık, düğün, inanç, gastronomi turları organize eden 800 uluslararası seyahat acentesi ve tur operatörü ve sektör paydaşlarının katılımı ile gerçekleştirilen  galanın açılış konuşmasını yapan Travel Shop Genel Müdürü Murtaza Kalender son 3 senedir başarı ile organize ettikleri Hosted Buyer ve FAM Trip programının dünyada benzerinin olmadığını, gelişmiş ülkelerdeki fuar organizatörleri tarafından merak uyandırdığını gururla belirterek “100’e yakın ülkeden, 800 tur operatörü ülkemizin tanıtımı için bir araya gelmez, neredeyse imkansızdır ama biz bunu EMITT için başardık” dedi.

Gala’da ev sahibi olarak söz alan Lionel Hotel Pazarlama ve Satış Direktörü Burçak Atak Türk Turizm’i adına yapılacak tüm projelerde sektörün görüş, öneri ve taleplerine açık ve iletişim için her zaman ulaşılabilir olduklarını dile getirdi. Burçak Atak “3. Yaşımızı sürerken,  3. defa EMITT Fuarına gelen tüm Hosted Buyer’ları otelimizde misafir etmekten onur duyuyoruz.  TravelShop Turkey ile uzun süreli partnerliğimiz devam edecektir. Birlikte yapacağımız aksiyonlar ile emeklerimiz karşılığını mutlaka bulacaktır.  Dileğimiz Hindistan Pazarında yaşanan vize sorununun en kısa sürede çözüme kavuşturulmasıdır. Son olarak, Türkiye Turizm Sektörünü genişletmek için zaman ve emek harcayan Sn. Murtaza Kalender'e teşekkür ederim. “ dedi.

Hint mutfağının baharatlı lezzetlerinin ve Dünya Mutfağından esintilerin ikram edildiği açılış galası Burcu Kısakürek ve orkestrası Disco Project performansı eşliğinde renkli görüntülerle son buldu.

 

Lionel Hotel İstanbul hakkında: “Değer Yaratan Deneyimler” sloganı ile yola çıkan  Lionel Hotel İstanbul, şehir otelciliğine yepyeni bir soluk getirmek amacı ile 2016 Kasım ayında hizmete girmiştir. 3000m2 lik alan üzerinde, toplam 26000 m2 inşaat alanına sahip otel; Maslak, Haliç ve Marmara Denizi manzarasına sahip geniş ve yüksek tavanlı, Standart, Superior, Deluxe, Executive, Junior Süite, Corner Süite, Connection olarak 7 farklı kategoride toplam 231 konuk odası ile hizmet veriyor. Odaların dekorasyonunda ahşap ve bronz bir arada kullanılmış olup, parke yer döşemesi, halı, perde, tam ortopedik anti alerjik visco yataklar kullanılmıştır. Bunun yanı sıra odalar VRV (oda içerisinden kumandalı özellik) klima sistemi ile iklimleme yapılabilmektedir. Bir iş oteli olarak konumlanan otel, konukların tüm internet ihtiyaçlarına hızlı, kesintisiz ve etkin çözümler sunuyor. İleri teknoloji ile donatılmış, bölünebilen 1070m² lik kolonsuz, araç girişine elverişli balo salonuna sahip Lionel Hotel İstanbul ; tamamı gün ışığı alan 8 toplantı odası, 1000 m² lik açık teras alanı, finedining konseptine sahip Lionel Brasserie ve Dorlion Restaurant’ı 3000 m2’lik luxury spa ve fitness’ı ile konaklama anlayışında fark yaratmaktadır Yorumlar
Bu habere ait yorum bulunamadı
 Yorum Gönder
Yazarlar Tümü
Anket Tümü
Hava Durumu
Hava Durumu Parçalı

42 Derece

Arşiv