HOSTED BUYERLAR GALA YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ

TravelShop Turkey tarafından organize edilen 100'e yakın ülkeden 800 farklı Tur Operatörünün katıldığı EMITT Hosted Buyer Programı'nın gala yemeği geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Pullman Otel tarafından üstlenildi

HOSTED BUYERLAR GALA YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ
  03 Şubat 2019 , 12:14:01   319  Gündem A-A+

TravelShop Turkey tarafından organize edilen 100'e yakın ülkeden 800 farklı Tur Operatörünün katıldığı EMITT Hosted Buyer Programı'nın gala yemeği geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Pullman Otel tarafından üstlenildi.

Turizmin Başarılı İsimleri Gala Yemeğinde Buluştu

Türkiye’den ve yurtdışından birçok seçkin Tur operatörünün yansıra, Tanıtma Genel Müdür Yardımcısı Onur Gözet, TUROFED Başkanı Osman Ayık, ISTTA Başkan Yardımcısı Erol Turanlıoğlu, THY Nepal Müdürü Abdullah Tuncer Kececi ve Nepal DEIK Başkanı Mustafa Akıncılar da gala yemeğine katılan isimlerdendi.

Davetliler arasında dikkat çeken bir diğer isim ise Onur konuğu olarak katılan Hindistan Büyükelçisi Rahul Kulshreshth idi.

Hosted Buyer Programı Turizmcilerin Alkışını Topladı

Hosted Buyer programını değerlendiren TravelShop Turkey Genel Müdürü Murtaza Kalender, programın çok başarılı geçtiğini ve yorucu bir gün sonrasında PULLMAN ‘da Gala Yemeği için buluşmanın gerçek bir keyif olduğunu belirtti. 

Pullman Otel Genel Müdürü Saruhan Saraylı’ya teşekkür eden Murtaza Kalender, her zaman olduğu gibi Pullman Otel’in bu sene de Hosted Buyer acentelerine Gala Yemeği sponsoru olduğunu ve her an yanlarında olduğunu hissettiklerini ifade etti.

Hosted Buyerlara ev sahibi olarak konuşma yapan Saruhan Saraylı, otelinde 800 Hosted Buyer’ı
ağırlamanın onuru ve gururu içinde olduklarını, bu tür etkinliklere her zaman hazır olduklarını belirterek
Murtaza Kalender’in de çabalarının takdire şayan olduğunun altını çizdi.

TUROFED Başkanı Osman Ayık, 100'e yakın ülkeden 800'e yakın tur operatörünü ülkemizde görmekten çok mutlu olduğunu ve bunu başaran Murtaza Kalender’e çok teşekkür ettiğini belirtti.

''İlgi Odağı'' Türkiye ...

ISTTA Başkanı Yardımcısı Erol Turanlıoğlu, “İSTANBUL TURİZM DERNEĞİ” olarak bu önemli etkinlikte otellerinde 800 tur operatörünü misafir etmekten çok mutlu olduklarını ve ISTTA olarak tüm tanıtım faaliyetlerindeki tüm etkinliklere destek vereceklerini aktardı. Davette söz alan Tanıtma Genel Müdür Yardımcısı Onur Gözet , Türkiye’nin çok özel bir destinasyon olduğunu, coğrafi ve doğal güzellikler açısından dünyada eşi benzeri olmayan bir ülke olduğunu ifade etti.


Hindistan Büyükelçisi Sanjay Bhattacharyya kendilerini misafir ettikleri için TravelShop Turkey ve Pulman Hotel'e teşekkür ederek Hindistan pazarının çok büyük bir pazar olduğunu ve Hint Düğün & M.I.C.E. gruplarının Türkiye’ye büyük ilgi duyduklarını, bu bağlamda kendilerinin de destekçi olduklarını söyledi

Hindistan Görsel Şölen Yaşattı !

Bunların yanı sıra Hindistan’dan gelen ünlü mankenler ile yapılan defile organizasyonunda mükemmel bir görsel şölen yaşandı.


Hosted Buyerlar, canlı müzik ve DJ performans eşliğinde gecenin geç saatlerine kadar eğlendi.

  Yorumlar
Bu habere ait yorum bulunamadı
 Yorum Gönder
Yazarlar Tümü
Anket Tümü
Hava Durumu
Hava Durumu Parçalı

42 Derece

Arşiv