EMITT Umut saçtı

Dünyanın seyahat pazarının her kesiminden profesyonelleri Türkiye’de partnerlerle buluşturan TravelShop Turkey, 31 Ocak- 3 Şubat tarihleri arasında İstanbul Beylikdüzü’ndeki Tüyap Fuar Merkezinde düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm Fuarının raporunu yayınladı

EMITT  Umut saçtı
  08 Şubat 2019 , 18:23:28   232  Gündem A-A+

Dünyanın seyahat pazarının her kesiminden profesyonelleri Türkiye’de partnerlerle buluşturan TravelShop Turkey, 31 Ocak- 3 Şubat tarihleri arasında İstanbul Beylikdüzü’ndeki Tüyap Fuar Merkezinde düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm Fuarının raporunu yayınladı.

31 Ocak-3 Şubat tarihlerinde İstanbul Beylikdüzü’ndeki TÜYAP Fuar Merkezin’nde düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı, başarılı bir yılını daha geride bıraktı. Bu fuarın gözdelerinden TravelShop Turkey, 4 günlük fuarın sonuç raporunu yayınladı. Net rakamların verildiği rapora göre fuarın her zamankinden daha başarılı geçtiği gerçeği gözlerden kaçmadı.

HERKES MEMNUN

105 ayrı ülkeden 811 Hosted Buyer alım heyetinin katıldığı EMITT fuarı bu sene çok daha verimli geçti.

Hem Hosted Buyer’lar hem de EMITT Fuarından stant alanlar oldukça memnun ayrıldı.

Gelen Hosted Buyer Tur Operatörleriyle hem stantlarda ikili görüşmeler ve hem de 3 gün boyunca yapılan SpeedNetworking boyunca çok başarılı ikili görüşmeler gerçekleştirildi.


KALENDER: DAHA SEÇKİN HOSTED BUYER’LAR

Hosted Buyer’ları EMITT Fuarına getiren ve organize eden TravelShop Genel Müdürü Murtaza Kalender, EMITT Fuarına gelen Hosted Buyer’ların daha seçkin bir profil çizdiğini, Avustralya’dan Kanada’ya, Amerika’dan Çin’e değin geniş bir yelpazede elit bir katılım olduğunu belirtti.

Fuar alanında stantlarda Hosted Buyer’lar ve katılımcılar arasında toplam 11.342, Speednetworking alanında ise 3420, toplamda 14.762 ikili B2B görüşme sağlandı. Bu rakamın oldukça değerli olduğunu belirten Kalender, önümüzdeki yılki hedeflerinin bu rakamları daha da yükseltmek olduğunu bildirdi.

RAKAMLARLA EMITT

Fuara alınan ön randevu sayısı: 5624
Onaylı randevu sayısı: 2404
Pending randevu sayısı: 3220
Katılımcıların toplam onaysız randevu sayısı: 2829
Türk katılımcıların onaysız randevu sayısı:1964
Hosted Buyer’ların toplam onaysız randevu sayısı:391

 

BAŞARILI TANITIM TURLARI

Gelen tüm Hosted Buyer’ların İstanbul’da Pullman, Tryp By Wyndham, Radisson Blue Batışehir ve Lionel Hotel başta olmak üzere 5 yıldızlı otellerde konaklamasını sağlayan TravelShop Turkey, fuar devamındaki Eğitim Turlarında Türkiye’nin tanıtımını gerçekleştirdi. Bu seneki tanıtımı yapılan destinasyonlar, İstanbul, Çanakkale, Truva, Bergama, Kuşadası, Efes, Pamukkale, Antalya, Konya, Ankara, Kartepe ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti oldu.

VIP KONUKLAR KATILDI

Gala yemekleri Lionel Hotel, Pullman Hotel ve Tryp By Wyndham’da gerçekleşti.
Pullman’daki Gala Yemeğinde Hindistan’dan gelen mankenlerle Indian Fashion Show gerçekleştirildi.
Yemeğe Türkiye’den ve yurtdışından birçok seçkin Tur Operatörünün yansıra, Tanıtma genel müdür yardımcı Onur Gözet, TUROFED Başkanı Osman Ayık, ISTTA Başkanı Yardımcısı Erol Turanlıoğlu, THY Nepal Müdürü Abdullah Tuncer Kececi ve Nepal Deik Başkanı Mustafa Akıncılar da yer aldı.

Onur konuğu olarak Hindistan Büyükelçisi Rahul Kulshreshth de davetliler arasındaydı.

 

KALENDER’DEN TEŞEKKÜR

Murtaza Kalender son olarak, “Bu etkinlikte bizleri destekleyerek yardımcı olan tüm işbirliği yapmış olduğumuz meslektaşlarımız ve ortaklarımıza teşekkürü bir borç biliriz” şeklinde açıklamada bulundu. Kalender, bir sonraki etkinliklerinin düğün organizatörlerine yönelik olarak Kıbrıs’ta ve ardından da Ekoloji ve Gastronomi temalı etkinliklerinin Tokat’ta yer alacağını ekledi.

 

 

  Yorumlar
Bu habere ait yorum bulunamadı
 Yorum Gönder
Yazarlar Tümü
Anket Tümü
Hava Durumu
Hava Durumu Parçalı

42 Derece

Arşiv