Malta’da düzenlenen ‘Akdeniz’in Yıldızları’ gecesinde iki ödül birden kazandık

Malta’da Akdeniz’in Yıldızları mottosu ile düzenlenen Akdeniz Turizm Forumu’ndan Türkiye’ye iki ödül birden geldi. Türk turizminin duayenleri arasında gösterilen Hüseyin Kurtoğulları’na, “Yaşam Boyu Onur Ödülü”, Türkiye Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği (ATURJET) Başkanı Delal Atamdede’ye ise Türkiye ile birlikte Akdeniz ülkelerindeki turizmin gelişmesi adına gösterdiği çabalarından dolayı Büyük Akdeniz Ödülü” verildi.

Malta’da düzenlenen ‘Akdeniz’in Yıldızları’ gecesinde iki ödül birden kazandık
  25 Şubat 2019 , 03:23:49   275  Gündem A-A+

Malta’da düzenlenen ‘Akdeniz’in Yıldızları’ gecesinde iki ödül birden kazandık 

YAŞAM BOYU ONUR ve BÜYÜK AKDENİZ ÖDÜLÜ TÜRKİYE’NİN

Malta’da Akdeniz’in Yıldızları mottosu ile düzenlenen Akdeniz Turizm Forumu’ndan Türkiye’ye iki ödül birden geldi. Türk turizminin duayenleri arasında gösterilen Hüseyin Kurtoğulları’na, “Yaşam Boyu Onur Ödülü”,

Türkiye Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği (ATURJET) Başkanı  Delal Atamdede’ye ise Türkiye ile birlikte Akdeniz ülkelerindeki turizmin gelişmesi adına gösterdiği çabalarından dolayı Büyük Akdeniz Ödülü” verildi. 

TÜRKİYE’DEN 58 KİŞİLİK BİR GRUP KATILDI

14-16 Şubat 2019 tarihlerinde Malta’da gerçekleşen Akdeniz Turizm Forumu’na 39 ülkeden yaklaşık 1500 davetli katıldı. Türkiye’nin, Delal Atamdede Başkanlığında 58 kişilik bir grupla katıldığı forum sonrasında, Malta Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda bir davet verildi. Sonrasında ise Malta Şovelyeleri’nin hastane olarak kullandığı, şimdilerde ise Akdeniz Konferans Merkezi olarak kullanılan tarihi binada dünyaca ünlü kompozitör Bruno Santori’nin yönettiği Akdeniz Orkestrası’nın muhteşem bir konseri vardı. İşte ödüller bu konserin arasında verildi.

ÜLKEMİZ ADINA ONUR DUYDUK

Hüseyin Kurtoğulları ve Delal Atamdede ödül töreni sonrasında yaptıkları açıklamada, “Böylesine anlamlı bir ödüle layık görülmemizden dolayı ülkemiz adına büyük onur duyduk. Bizim için öneride bulunan arkadaşımız Barbaros Kon’a ve tüm emeği geçenlere teşekkür bir borç biliyoruz” açıklamasında bulundular.

Akdeniz Turizm Forumu’na ailesiyle birlikte katılan Hüseyin Kurtoğulları, aldığı ödülün mutluluğunu eşi, kızları ve torunuyla paylaştı.Rastgele Haberler

 Yorumlar
Bu habere ait yorum bulunamadı
 Yorum Gönder

Bunlarda İlginizi Çekebilir.

Yazarlar Tümü
Anket Tümü
Hava Durumu
Hava Durumu Parçalı

42 Derece

Arşiv