Sektörün her fuardaki buluşma noktası: EMITT'E HOTEL RUNNER DAMGASI

HotelRunner, 23. Doğu Akdeniz Uluslararas› Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT 2019) Türkiye’den ve dünyadan iki binden fazla turizm profesyoneliyle bir araya geldi.

Sektörün her fuardaki buluşma noktası: EMITT'E HOTEL RUNNER DAMGASI
  26 Şubat 2019 , 18:31:25   280  Gündem A-A+

HotelRunner, 23. Doğu Akdeniz Uluslararas› Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT 2019) Türkiye’den ve dünyadan iki binden fazla turizm profesyoneliyle bir araya geldi.

Dünyanın en büyük dört turizm fuarından biri olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT) bu yıl 31 Ocak - 3 Şubat tarihleri arasında 23. Kez İstanbul’da, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşti. Dünyanın dört bir yanından gelen sektör profesyonellerini ziyaretçileriyle buluşturan fuarda 94 ülkeden 5.620 katılımcı ve 57.470 ziyaretçi yer aldı.
 

Turizm sektörünün dijital dönüşümüne öncülük eden, dijital satış ağı ve kanal yönetim platformu HotelRunner, bu yıl da fuarda yerini alarak, dijital dönüşümün konuşulduğu standında, değerli iş ortaklarıyla ve sektörün önde gelen isimleriyle buluştu, yeni ortaklıklara imza attı. Turizm ve konaklama sektörünün nabzının tutulduğu ve en son trendlerin tartışıldığı HotelRunner standını 2706 kişi ziyaret etti ve 219 yeni tesis HotelRunner ailesine katıldı.

 
GELECEĞE YOLCULUK
 
4 gün boyunca devam eden, 15 oturum, 40’ın üzerinde konuşmacı ve 50’nin üzerinde sahne şovundan oluşan EMITT 2019 etkinlik programına da sektör profesyonelleri, otelciler, blogger’ler ve influencer’lar olmak üzere turizm sektörünün her dalından geniş bir katılım oldu. Etkinlik kapsamında, “Geleceğe Yolculuk: Dijital Acenteler Beş Sene Sonra Nerede Olacaklar?” başlıklı panelde, HotelRunner Kurucu Ortağı Arden Agopyan konuşmacı olarak yer aldı. Enuygun.com’dan Çağlar Erol’un moderatörlüğünde gerçekleşen panelde, Tatilsepeti.com’dan Koray Küçükyılmaz, Otelz.com’dan Orkun Tekin ve Neredekal.com’dan Özkan Hacıoğlu da konuşmacı olarak katılan isimler arasındaydı. 
 
AGOPYAN: DİJİTALLEŞMEYE OTELLERDEN BAŞLADIK
 
“Hem sektörle iç içe olmak hem de dijital dönüşüm konuşabilmek için HotelRunner olarak böyle platformları çok seviyoruz.” diyerek konuşmasına başlayan Arden Agopyan, “Dijitalleştirmeye otellerden başladık. Rezervasyon modülü ve web sitesi gibi özelliklerle önce otellerimizi dijitalleştirdik.” dedi. Arden Agopyan, panelin başlığı itibariyle, Çağlar Erol’un yönelttiği “Siz 5 yıl sonrası için neler yapıyorsunuz?” sorusunu, “HotelRunner olarak önümüzdeki 5 yılda temel amacımızdan şaşmadan inovasyonlar yapmaya devam edeceğiz. Sadeleştirme, otomasyon ve veri olmak üzere üç ana değer etrafında otellerin ve acentelerin masraflarını azaltarak, gelirlerini artıracağız.” şeklinde yanıtladı.
 
Türkiye’de yüzde 100 Türk mühendisliğiyle geliştirdiği teknolojisini 7 yıldır 193 ülkeye ihraç eden HotelRunner, 2014 yılında başlattığı “turizmde dijital dönüşüm ve bilinçlenme hareketine” sektörün desteğiyle öncülük etmeye devam edecek.


Rastgele Haberler

 Yorumlar
Bu habere ait yorum bulunamadı
 Yorum Gönder

Bunlarda İlginizi Çekebilir.

Yazarlar Tümü
Anket Tümü
Hava Durumu
Hava Durumu Parçalı

42 Derece

Arşiv