Avrupa Birliği öncülüğünde,'' 7 Kadın, 7 Bölge '' etkinliği 8 Mart Kadınlar günü Van Elite World Otel'de

Avrupa Birliği öncülüğünde, Kadınlar Günü olması sebebiyle kadın başarı hikayelerine mercek tutan '' 7 Kadın, 7 Bölge '' etkinliği 8 Mart Cuma günü saat 13.30'da Van Elite World Otel'de gerçekleşecek.

Avrupa Birliği öncülüğünde,'' 7 Kadın, 7 Bölge '' etkinliği 8 Mart Kadınlar günü Van Elite World Otel'de
  06 Mart 2019 , 14:20:11   251  Gündem A-A+

Avrupa Birliği öncülüğünde, kadın başarı hikayelerine mercek tutan '' 7 Kadın, 7 Bölge '' etkinliği 8 Mart Cuma günü saat 13.30'da Van Elite World Otel'de gerçekleşecek.
 

Hatice Şule Gökırmak'ın da kendi hikayesini anlatacağı etkinlik şimdiden merak uyandırmakta.


Değer Otizm ile büyük bir yankı uyandıran Gökırmak, sergilediği tutumlarla, sunduğu fikirlerle ve yaptığı projelerle güçlü bir kadın figürünün tam örneği...


Değer Otizm Derneği Kurucu Başkanı olan Hatice Şule Gökırmak, Van Vakfı'nda, Van Turizm Derneği'nde, Van Dernekleri Federasyonun'nunda, Van Platformu Yönetim Kurulu'nda, Anadolu Yakası Kızılay Kadın Kolları'nda, Kimsesiz Çocuklar Derneği'nde, İstanbul Kültür ve Sanat Eğitimi'nde, Hayata Bağış Derneği'nde, Beşiktaş Spor Kulubü'nde, Eksi 36 Derneği'nde, Van Sanayici ve İş Kadınları Derneği'nde ve TUROYD'da etkin bir biçimde rol alıyor. Akay Grup Yönetim Danışmanı olan Gökırmak, ataerkil bir toplumun tabularını yıkarak, örnek bir iş kadını ve aktivist kimliği ile ön plana çıkıyor.

Hatice Şule Gökırmak'ın, en büyük amacı  81 ilde Hakkari’den Edirne’ye tüm kent ve köylerdeki otizmli insanların topluma karışabilmelerini sağlamak.


‘Değerlerimizin Farkındayız, Çocuklarımızın Yanındayız’  sloganı ile ses getiren Gökırmak, Değer Otizm Derneği'nin kuruluş amacı ve faaliyetleri, ileriye dönük planlarını şöyle dile getiriyor: 


''Derneğimiz ‘En iyi Sosyal Sorumluluk Kampanyası’ kapsamında  ‘En İyi Sivil Toplum Örgütü Ödülü’nü alan bir dernektir ve oldukça kalabalık bir gönüllü topluluğunun bir araya gelmesi ile kurulmuş bir dernektir.
Değer Otizm; özellikle kırsal yörelerdeki otizmli ailelerin yardımına koşan projelere odaklanmış olan bir dernektir. Değer Otizm’in bir diğer özelliği de tüm misyonlarını ve projelerini, muhakkak başka STK ve çevreleri ile paylaşıyor olmasıdır. Bir diğer paydaş çevresini ise belediyeler valilikler, kaymakamlar ve muhtarlar oluşturuyor.
Derneğimizin önemli hedefleri arasında Van 100. Yıl Üniversitesi ile bölgede bulunan ihtiyaç sahibi otizm çevrelerine yönelik ortak projeler hazırlamak olan Değer Otizm, ülkemizin de önemli değerlerinden birisi olacağını Doğu Anadolu’dan işe başlamasından anlayabiliriz. ''Rastgele Haberler

 Yorumlar
Bu habere ait yorum bulunamadı
 Yorum Gönder

Bunlarda İlginizi Çekebilir.

Yazarlar Tümü
Anket Tümü
Hava Durumu
Hava Durumu Parçalı

42 Derece

Arşiv