TRAVELSHOP TURKEY, TURİZMCİLERİ KKTC'DE BİR ARAYA GETİRİYOR

4 milyar euroya yakın organizasyon bütçeli dünyanın en iyi düğün planlayıcıları ve M.I.C.E, Leisure Tur Operatörleri Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde buluşuyor.

TRAVELSHOP TURKEY, TURİZMCİLERİ KKTC'DE BİR ARAYA GETİRİYOR
  11 Nisan 2019 , 12:27:00   683  Gündem A-A+

4 milyar euroya yakın organizasyon bütçeli dünyanın en iyi düğün planlayıcıları ve M.I.C.E, Leisure Tur Operatörleri Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde buluşuyor.

Daha önce dünyanın birçok farklı ülkesinde workshop etkinlikleri düzenleyen TravelShop Turkey, bu kez dünyanın en iyi turizm firmalarını Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde 13-16 Mayıs 2019 tarihleri arasında, Kuzey Kıbrıs Cratos Hotel’de bir araya getiriyor.


TravelShop Turkey Genel Müdürü Murtaza Kalender’den edinilen bilgiye göre, yapmış oldukları akıllı bir yazılım sayesinde an itibariyle, toplamda 4 milyar euroluk bütçeli turizm organizasyon firmaları sisteme kaydedilmiştir. Şu ana kadar kaydolunan firmaların bugüne kadar yapmış olduğu etkinlik sayısı 5138. Etkinliklere katılım kişi sayısı ise 5.322.600.  Bu etkinliklerde harcanan meblağın kişi başı ortalamasıysa 700 euroyu buluyor.Bu etkinlikler 127 ayrı ülkede, 1855 tur operatörü tarafından düzenlenmiş olup en iyi 200 tanesi, uçak biletleri de temin edilerek Kuzey Kıbrıs’a getirilecektir.

BU ETKİNLİĞE KİMLER KATILABİLİR?

Bu etkinliğe kimler katılabilir sorumuza cevaben Murtaza Kalender, Oteller, Seyahat Acenteleri, Düğün Planlayıcıları, Ses Sitemi Firmaları, Süslemeciler, Transfer Firmaları, Turizm Sivil Toplum Kuruluşları gibi tüm turizm firmaları 14 Mayıs’ta düzenleyeceğimiz etkinliğimizde bir masa alarak yer alabilir, etkinlik öncesinde dilediği firmalardan dilediği saatlerde randevu alıp workshop esnasında görüşme yapabilir. Hatta tüm tanıtım materyalleri sisteme üyelik sonrasında tanıtımlarını yapıp sistem içerisinde diğer tur operatörleriyle yazışma yapabilirler şeklinde beyan etmiştir.


Türkiye’deki turizm firmalarının bu etkinlikten daha çok faydalanıp daha iyi reklam yapabilmesi için çok uygun fiyatlara, değişik sponsorluklar mevcut. Bunların başında Yaka Kartı, Akşam Yemeği ve hediyelik eşyalar gibi herkesin bütçesine hitap edebilecek birçok farklı seçenek bulunmakta.


Sponsorluk detaylarını aşağıdaki linkte bulunan PDF belgesinden görüntüleyebilirsiniz.
www.workshoptravelshop.com/presentation/tr/sponsorluk-firsatlari

 

TÜRKİYE’DEKİ FİRMALAR SİSTEME NASIL KAYIT OLACAK ?

Türkiye'deki firmalar turkey@workshoptravelshop.com adresinden iletişime geçerek sisteme kayıt olup sistemde aktif edildikten sonra tüm tur operatörlerini görerek, randevu takvimindeki müsaitliğe göre randevu talep edebilir veya randevu alabilirler. Talepleri de varsa bağlantı kurabilirler.


TravelShop Turkey Genel Müdürü Murtaza Kalender, bu etkinliğin farkını şöyle dile getirdi: ''Bugüne kadar yapılan etkinliklerin hepsinin çok değerli olduğunu biliyoruz ama bu etkinliğin farkı 4 Milyar Euro’ya yakın bütçeli firmaların sistemimize kayıt olup Kuzey Kıbrıs’a geliyor olması. Hatta en iyi gördüğümüz firma yetkililerinin tarafımızca karşılanıyor olması daha kaliteli Hosted Buyerların gelmesini sağlamaktadır.''
 

YAPMIŞ OLDUĞUMUZ SİSTEM DÜNYADA LİDERLİK ÖZELLİĞİ TAŞIYAN BİR SİSTEM 


Murtaza Kalender açıklamasını şöyle sürdürdü: ''Yapmış olduğumuz sistem dünyada liderlik özelliği taşıyan bir sistem olup an itibariyle 4 milyar euroya yakın ciro yapmış firmalar sistemimize kayıtlıdır. Bunun için turizm sivil toplum kuruluşlarını, turizm firmalarını, bu etkinliğimizde yer almaya davet ediyor ve bunun çok faydalı olacağını düşünerek katılmalarını öneriyoruz.
Yapmış olduğumuz bu etkinliğin benzerinin yurtdışındaki katılım bedeli 10 ila 15.000 Dolar arasında. Biz ise çok cüzi bir rakama sektöre kazandırmaya çalışıyoruz. Ümit ediyorum ki Türkiye’deki tüm turizm firmaları duyarlılık gösterip etkinliğimizden yararlanacaktır.''Rastgele Haberler

 Yorumlar
Bu habere ait yorum bulunamadı
 Yorum Gönder

Bunlarda İlginizi Çekebilir.

Yazarlar Tümü
Anket Tümü
Hava Durumu
Hava Durumu Parçalı

42 Derece

Arşiv