Conrad İstanbul Bosphorus’tan Paskalya Kutlaması

Şehrin tam kalbinde yer alan ve unutulmaz anlara ev sahipliği yapan Conrad İstanbul Bosphorus, baharın gelişini müjdeleyen Paskalya Bayramı’nda bu yıl büyüklere lezzetli, küçük misafirlere ise eğlencesi bol bir kutlama düzenliyor.

Conrad İstanbul Bosphorus’tan Paskalya Kutlaması
  12 Nisan 2019 , 14:58:40   197  Gündem A-A+

Şehrin tam kalbinde yer alan ve unutulmaz anlara ev sahipliği yapan Conrad İstanbul Bosphorus, baharın gelişini müjdeleyen Paskalya Bayramı’nda bu yıl büyüklere lezzetli, küçük misafirlere ise eğlencesi bol bir kutlama düzenliyor. Tarihi Yarımada ve Boğaz manzarasına sahip mekanı Manzara Restaurant’ta Paskalya Bayramı’na özel zengin bir brunch büfesi ile misafirlerini ağırlayacak olan Conrad İstanbul Bosphorus, minik misafirleri içinse Good for all Kids işbirliği ile bol eğlenceli bir tasarım atölyesi gerçekleştirecek.

İstanbul Boğazı’na hakim manzarası ile konuklarına unutulmaz deneyimler yaşatan Conrad İstanbul Bosphorus, Paskalya ruhunu sevdikleriyle en keyifli şekilde yaşamak isteyenler için 21 Nisan Pazar günü çok özel bir etkinliğe imza atıyor.

12:00-15:00 saatleri arasında, Conrad’ın Boğaz manzarası ile büyüleyen mekanı Manzara Restaurant’ta gerçekleşecek zengin “Paskalya Brunch Büfesi” ile konuklar bir yandan lezzete doyarken Good For All Kids işbirliği ile düzenlenecek olan tasarım atölyesi ise minik misafirlerin eğlencesi bol saatler geçirmelerine olanak sağlayacak.

Tasarım ve eğlenceyi harmanlayan Design Meets Authenticity isimli atölye çalışmasında, minik konuklar öğrenirken yeni tasarımlar ortaya koyacaklar.

Atölye çalışmasında minik misafirler bir yandan kumaş, strafor zeminler ve akrilik boyalar gibi birçok farklı sanat malzemesiyle çalışma fırsatı bulurken; diğer yandan Boğaz'ın simgesi İstanbul martılarını ve onların yumurtalarını konu edecekleri birbirinden renkli tasarımlar yapacaklar.

 

Conrad İstanbul Bosphorus’un zengin “Paskalya Brunch Büfesi” ücreti kişi başı bir prosecco dahil 230 TL, 0 – 6 yaş arasındaki minik misafirler için ücretsiz, 6 – 12 yaş arası misafirlere ise %50 indirimli.

Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon talepleri için: 0212 310 25 25 Yorumlar
Bu habere ait yorum bulunamadı
 Yorum Gönder
Yazarlar Tümü
Anket Tümü
Hava Durumu
Hava Durumu Parçalı

42 Derece

Arşiv