Nedret Apaydın Kağıthane Belediyesi Başkan Yardımcılığına Atandı

Nedret Apaydın Kağıthane Belediyesi'nde kültür işlerinden sorumlu başkan yardımcısı olarak görev yapacak.

Nedret Apaydın Kağıthane Belediyesi Başkan Yardımcılığına Atandı
  31 Mayıs 2019 , 15:30:00   571  Gündem A-A+

Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin’in çalışma ekibinde yer alan Nedret Apaydın, 2015 -2017 yılları arasında İstanbul Kültür Turizm Eski İl Müdürü olarak görev almıştı. İstanbul Kültür Elçileri Derneği başkanı olan Nedret Apaydın Kağıthane Belediyesi'nde kültür işlerinden sorumlu başkan yardımcısı olarak görev alacak.

 

Nedret Apaydın Kimdir ?

1973 yılında İstanbul'da doğdu. Yüksek lisansını Marmara Üniversitesi'nde Kamu Yönetimi Yerel Yönetimler alanında yaptı. Öğretmenlik, İdarecilik, Koordinatörlük, Danışmanlık , Belediye Başkan Yardımcılığı, İstanbul İl Özel İdaresi Kültür Müdürlüğü, Kültür Ve Turizm Bakanlığı İstanbul İl Müdür Yardımcılığı ve İstanbul İl Müdürlüğü yaptı. 

İlkokul, ortaokul, lise, akşam lisesi, halk eğitim merkezi, dersane, akşam lisesinde hocalık yaptıktan sonra  ve en son olarak Medipol Üniversitesi'nde “İstanbul Akademisi” dersinin hocası olarak görev aldı. 

Kültür, Turizm ve Eğitim konulu pekçok vakıf  ve dernekte eğitim ve kültür konularında danışmanlık, etkinlik ve faaliyetlerde bulunmaktadır. Uzun yıllardır belediyeler, üniversiteler , okullar, kültür merkezleri ve pek çok sivil ve resmi kurumda İstanbul’u anlatan seminerler vermektedir.Rastgele Haberler

 Yorumlar
Bu habere ait yorum bulunamadı
 Yorum Gönder

Bunlarda İlginizi Çekebilir.

Yazarlar Tümü
Anket Tümü
Hava Durumu
Hava Durumu Parçalı

42 Derece

Arşiv