Clarion Hotel İstanbul Mahmutbey’e iki ödül birden

Mahmutbey’de hizmet veren Clarion Hotel İstanbul, Uluslararası alanda (Choice Hotels European Convention) iki ayrı dalda başarı ödülü kazandı

Clarion Hotel İstanbul Mahmutbey’e iki ödül birden
  11 Haziran 2019 , 10:29:14   351  Gündem A-A+

Mahmutbey’de hizmet veren Clarion Hotel İstanbul, Uluslararası alanda (Choice Hotels European Convention) iki ayrı dalda başarı ödülü kazandı. 

Clarion Hotel İstanbul Mahmutbey, Choice Hotels European Convention'da yönetimsel olarak 2 ödülün sahibi oldu. Bu ödüllerden biri, Genel Müdür Ahmet ARSLAN’ın layık görüldüğü “General Manager of the Year 2019 Europe” diğeri ise “General Manager of the Year 2019 Central Europe” ödülleri oldu.

GENERAL MANAGER OF THE YEAR 2019

Faaliyet gösterdiği 35 ülkede 6 bin 700 otel ve 500 binin üzerinde odayla dünyanın en büyük ve başarılı otel zincirlerinden biri olan Choice Hotels Internationel’ın İstanbul’daki temsilcilerinden Clarion Hotel İstanbul Mahmutbey, Uluslararası iki ödül almaya hak kazandı.

Amsterdam’da düzenlenen ödül törenine, Choice Hotels Internationel bünyesinde 670 Avrupa otelinin Genel Müdürleri katıldı.

Törende, Clarion Hotel İstanbul Mahmutbey’i temsilen Genel Müdür Ahmet ARSLAN hazır lubundu.

İlk olarak Merkez Avrupa’da 220’nin üzerinde genel müdür arasından “General Manager of the Year 2019 Central Europe” seçilen Ahmet ARSLAN, Merkez Avrupa’daki başarısını, Avrupa genelinde de sürdürdü.

Ahmet ARSLAN, tüm Avrupa’da, Choice Hotels Internatıonal bünyesindeki 670’yi aşkın genel müdür arasından da “General Manager of the Year 2019” seçildi. Ödülleri, Choice Hotels International President & CEO’su Mr. Pat PACIOUS ve Senior Vise President Mark PEARCE takdim ettiler.

5 YILDIZLI LÜKSÜN MAHMUTBEY’DEKİ ADRESİ!

Yüksek konforun İstanbul’daki adresi Clarion Hotel İstanbul Mahmutbey, business konseptiyle iş konaklamalarında olduğu kadar, 5 yıldızlı konaklama seçenekleriyle diğer misafirleri için de çok özel ayrıcalıklar vadediyor.

İşleri dolayısıyla İstanbul’u ziyaret edenlere, İSTOÇ Ticaret Merkezi’ne, kentin fuar alanlarına ve Mall of İstanbul gibi önemli alışveriş merkezlerine yakınlığı ile sayısız avantajlar sunuyor.

Modern tasarımlı 245 odası, yoğun iş temposundan sıyrılıp hem fiziksel hem de ruhsal olarak dinlenebileceğiniz spa olanakları, tüm toplantı ve davetlerinizde kullanabileceğiniz balove/ konferans salonları, dünya mutfağından tadına doyum olmaz lezzetleri tadabileceğiniz restoran ve barları ile Clarion Hotel Mahmutbey 5 Yıldız kalitesini sizlere sunuyor.

 Rastgele Haberler

 Yorumlar
Bu habere ait yorum bulunamadı
 Yorum Gönder

Bunlarda İlginizi Çekebilir.

Yazarlar Tümü
Anket Tümü
Hava Durumu
Hava Durumu Parçalı

42 Derece

Arşiv