THE PENINSULA HOTELS MİSAFİRLERİ HONG KONG’U LÜKS BİR TRAMVAYDA KEŞFEDİYOR!

The Peninsula Hong Kong, konuklarına yepyeni bir Peninsula Academy deneyimi sunmak için yerel start-up 'Circus Tram' ile işbirliği gerçekleştiriyor. Nostaljik “Ding Ding” tramvayı ultra lüks versiyonuyla The Peninsula Hong Kong misafirlerinin hizmetine sunuluyor

THE PENINSULA HOTELS MİSAFİRLERİ HONG KONG’U LÜKS BİR TRAMVAYDA KEŞFEDİYOR!
  16 Temmuz 2019 , 14:18:19   239  Gündem A-A+

The Peninsula Hong Kong, konuklarına yepyeni bir Peninsula Academy deneyimi sunmak için yerel start-up 'Circus Tram' ile işbirliği gerçekleştiriyor. Nostaljik “Ding Ding” tramvayı ultra lüks versiyonuyla The Peninsula Hong Kong misafirlerinin hizmetine sunuluyor.

 

 

Hong Kong'un bir asırdan fazla süredir devam eden manzaralarından biri olan şehrin “ding ding” adlı ikonik tramvayları 1904'ten beri Hong Kong Adası'nın kuzeyindeki yolcuları taşıyor .

 

The Peninsula Hotel’s in bulunduğu her şehrin kültürel ve yerek mirasını keşfetmek üzerine kurguladığı Peninsula Academy'e en son eklenen “Tale of A City: Bespoke Circus Tram Academy”, ziyaretçilere yerel start-up Circus tarafından oluşturulan benzersiz, özel tasarım bir tramvayın rahatlığıyla Hong Kong Tramvayları ile birlikte Hong Kong'u keşfetme şansı sunuyor.

 

Konukları şehrin yerel mirasına tanıtmak arzusuyla doğan Peninsula Academy, onları Hong Kong'un kalbine götüren ve bunları çeşitli alanlardaki zanaatkarlar ve uzmanlarla birleştiren benzersiz bir deneyim sunuyor.

 

 

The Peninsula Hong Kong'da iki gece veya daha uzun süre kalan konuklar için geçerli olan Bespoke Circus Tram Academy deneyimi, otelin ünlü Rolls-Royce Phantom'larından birinde misafirlerini Hong Kong Adası'ndaki Western Market Tramvay Terminaline uğratan zarif bir sürüşle başlar. İki saatlik tramvay yolculuğu, tramvayın üç ilgi çekici odasını keşfederken ve The Peninsula'da sunulan kanepe ve içeceklerin tadını çıkarırken , konuklarına yerel bir uzman tarafından yapılan tarihi ve mimari bir tur ve eğlence sunuyor.Rastgele Haberler

 Yorumlar
Bu habere ait yorum bulunamadı
 Yorum Gönder

Bunlarda İlginizi Çekebilir.

Yazarlar Tümü
Anket Tümü
Hava Durumu
Hava Durumu Parçalı

42 Derece

Arşiv