İKİ KARDEŞTEN İKİ AYRI KİTAP AYNI ANDA RAFLARDAKİ YERİNİ ALDI

Algı Yönetimi üzerinde yıllardır eğitimler ve danışmanlık hizmetleri veren Aydın Serdar Kuru’nun Karma Kitaplardan çıkan “Zihin Tetikçileri – Algı Yönetimi ve Gerçekler” kitabı okuyucuların beğenisine sunuldu.İmaj ve Zarafet alanlarında özel ve kamu kurumlarından birçok üst düzey yöneticiye ve tanınmış sanatçılara eğitimler veren Ayça Kuru, Karma Kitaplardan çıkan “Zerafet Değil Zarafet” kitabında zarif ve anlamlı bir hayatın sırlarını okuyucularla paylaşıyor.

İKİ KARDEŞTEN İKİ AYRI KİTAP AYNI ANDA RAFLARDAKİ YERİNİ ALDI
  10 Şubat 2020 , 01:58:01   307  Gündem  Kültür & Sanat A-A+

 

Serdar Kuru’dan  ZİHİN TETİKÇİLERİ

Algı Yönetimi üzerinde yıllardır eğitimler ve danışmanlık hizmetleri veren Aydın Serdar Kuru’nun Karma Kitaplardan çıkan “Zihin Tetikçileri – Algı Yönetimi ve Gerçekler” kitabı okuyucuların beğenisine sunuldu.

Algı Yönetimi konusunda genel okur kitlesini bilinçlendirip temel bir anlayış edinmelerini sağlayarak kendilerini kötü niyetli yönlendirmelerden korumalarını amaçlayan kitap oldukça samimi ve özel bir dilde yazıldı.

Aydın Serdar Kuru’nun ülkemizde pek bilinmeyen Algı Yönetimi ve Psikolojik Karar mekanizmaları konusundaki uzun çalışmalarının bir ürünü olan “Zihin Tetikçileri” kitabı hayatında doğru kararlar almak isteyen herkesin kütüphanesinde bulundurması gereken bir eser. 

“Algı Yönetimi Nedir?”  ve “İnsanlar hangi Psikolojik Taktiklerle yönlendirilir?” sorularına büyük bir açık yüreklilik ve anlaşılır bir şekilde cevaplayan yazar kitabı bir yandan eğlendirici kılmaya çalışırken diğer yandan da ciddi meseleler üzerindeki analiz gücünü hiçbir zaman elden bırakmıyor.

Ayça Kuru’dan ZERAFET DEĞİL ZARAFET

İmaj ve Zarafet alanlarında özel ve kamu kurumlarından birçok üst düzey yöneticiye ve tanınmış sanatçılara eğitimler veren Ayça Kuru, Karma Kitaplardan çıkan “Zerafet Değil Zarafet” kitabında zarif ve anlamlı bir hayatın sırlarını okuyucularla paylaşıyor.

Kitabında İnsanı insan yapan tüm olumlu özelliklerin “zarafetle” desteklendiği zaman güçleneceği fikrini çok güncel ve pratik örneklerle ortaya koyan Ayça Kuru önemli değerlerimizden “Hanımefendi” ve “Beyefendi” kelimelerinin günlük hayatımızda daha çok yer etmesi gerektiğini önemle belirtiyor.

Her tür okurun “kendi ışıklarını” bulabilmeleri için yazılmış bu kitap insanları “işlenmiş bir cevher“ haline getirebilmek için alternatif bir eğitim denemesi.

Zarif olmanın güçlü olmak demek olduğunu bilen herkesin hayatında olması gereken “Zerafet Değil Zarafet” tüm kitapçılarda. Rastgele Haberler

 Yorumlar
Bu habere ait yorum bulunamadı
 Yorum Gönder
Yazarlar Tümü
Anket Tümü
Hava Durumu
Hava Durumu Parçalı

42 Derece

Arşiv