ATİD ÜYESİ TURİZMCİLER ALTINDAĞ BELEDİYE BAŞKANI BALCI İLE BİR ARAYA GELDİ

Anadolu Ankara Turizm İşletmecileri Derneği (ATİD) üyesi Altındağlı turizmciler, Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı ve Ankara İl Kültür ve Turizm Müdürü Kamil Özer ile bir araya geldi.

ATİD ÜYESİ TURİZMCİLER ALTINDAĞ BELEDİYE BAŞKANI  BALCI İLE BİR ARAYA GELDİ
  17 Şubat 2020 , 01:16:17   355  Gündem A-A+

Anadolu Ankara Turizm İşletmecileri Derneği (ATİD) üyesi Altındağlı turizmciler, Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı ve Ankara İl Kültür ve Turizm Müdürü Kamil Özer ile bir araya geldi. Toplantıda, Altındağ ve Ulus bölgesinin turizm sorunları ve çözüm önerileri görüşüldü.

Sergah Hotel’de gerçekleştirilen toplantıya, ilgi yoğun oldu. Toplantıya, Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı, Ankara İl Kültür ve Turizm Müdürü Kamil Özer, ATİD Başkanı Birol Akman ve pek çok turizmci katıldı. Altındağ bölgesinin turizmiyle ilgili görüş alışverişinde bulunulan toplantıda, Ulus ve çevresinin sorunları dile getirildi. Ulus’un eski görkemli günlerine kavuşturulmasını isteyen turizmciler, bu konuda her türlü desteğe hazır olduklarını söyledi.

Ulus’un hem Ankara hem Türkiye için önemli bir turizm merkezi olduğuna dikkat çeken turizmciler, çözüm önerilerini Altındağ Belediye Başkanı Balcı’ya iletti. Balcı, Ulus’un değerinden bahsederek, bu konuda çalışmalar yaptıklarını bildirdi. Balcı, el ele vererek Ulus’u eski değerli günlerine kavuşturacaklarını söyledi. Rastgele Haberler

 Yorumlar
Bu habere ait yorum bulunamadı
 Yorum Gönder

Bunlarda İlginizi Çekebilir.

Yazarlar Tümü
Anket Tümü
Hava Durumu
Hava Durumu Parçalı

42 Derece

Arşiv