TravelShop Turkey ülke tanıtımına hız kesmeden devam ediyor

DÜNYANIN ÖNEMLİ DİNİ TUR OPERATÖRLERİ KUŞADASI’NDA BULUŞUYOR

TravelShop Turkey ülke tanıtımına hız kesmeden devam ediyor
  03 Mart 2020 , 05:01:48   435  Gündem A-A+

TravelShop Turkey ülke tanıtımına hız kesmeden devam ediyor

 

DÜNYANIN ÖNEMLİ DİNİ TUR OPERATÖRLERİ

KUŞADASI’NDA BULUŞUYOR

 

 

Dünyanın dört bir yanında düzenlenen turizmle ilgili fuar ve benzeri organizasyonlarda Ülkemizin tanıtımını en iyi şekilde yapan TravelShop Turkey, bu kez dünyanın en iyi dini tur operatörlerini ülkemize getirerek yeni bir tanıtım çalışmasına imza atacak.

Turizmin 12 aya yayılması ve ülkemizdeki dini tur destinasyonlarını ön plana çıkarmak amacıyla Workshop gerçekleştirecek.

 

 

 

ALTERNATİF TURİZMİN GELİŞMESİNE KATKI SAĞLAYACAK

Ülkemizde bu kapsamda ilk kez yapılacak olan Dini Workshop çalışmasını gerçekleştirecek TravelShop Turkey ve WorkShop Turkey Genel Müdürü Murtaza Kalender; Ege Bölgesinin ve Türkiye’nin sadece yaz döneminde turist ağırlayan bir destinasyon olduğunu ama bu çalışmalarıyla turizmi 12 aya yayarak alternatif turizmin gelişmesinde ciddi yol kaydedeceklerini belirtti. Kalender ayrıca aralarında 20 ayrı ülkeden, Hristiyan, Yahudi ve İslami turlarını pazarlayan 50’den fazla dini tur operatörünün bulunduğu turizm profesyonellerinin katılım sağlayacağını söyledi.

 

 

 

EGE BÖLGESİNİ BU ANLAMDA HAK ETTİĞİ YERE GETİRECEĞİZ

Ege Bölgesi özellikle 7 kiliseler açısından çok önemli bir destinasyon olduğunu hatırlatan Kalender, “İyi bir çalışmayla Ege Bölgesini dini turlarla turizmde hak ettiği yere getirebiliriz. Sistemimizde 59 ayrı ülkeden 269 Hristiyan tur operatörü, 51 ayrı ülkeden 277 İslami tur operatörü, 39 ayrı ülkeden de 88 Yahudi tur operatörü var. Turistlerin kişi başına 1000 doların üzerinde harcama potansiyeli mevcut” diye konuştu.

 

 

 

TÜM TURİZM STK’LARINI DAVET EDİYORUZ

Kalender şunları söyledi: “Biz sorumluluk alarak bu etkinliği Kuşadası’nda gerçekleştiriyoruz, hele de Korona virüsünden dolayı insanların seyahate çıkma korkusunu dikkate alırsak, bu etkinlikler vesilesiyle bu korkuları atlatmalarını sağlayabiliriz. ITB Berlin Turizm Fuarı’nın dahi iptal edildiği bir dönemde yapmış olduğumuz bu etkinlik daha da önem arzetmektedir.

 

Tüm turizm STK’larını davet ediyor ve ümit ediyorum ki onlar da bizlerle birlikte olup ülke tanıtımını birlikte gerçekleştirmemize katkı sağlarlar. Zor günler geçiren ülkemizin ve camiamızın birliktelik halinde olarak daha başarılı bir tablo çizmesi sağlanabilir.”

 

 

PROGRAM                                                                                                                                  

 

- Tarih 11 Mart 2020                   

- (13.00 – 13:30) Kayıt Alımı 

- (13.30 - 14.00) Açılış Seremonisi ve Kurdele Töreni

- (14.00 - 17.00) B2B Workshop Etkinliği

- Etkinlik Yeri: Suhan360 Hotel & Spa

 

Adres: Türkmen, No: 46, Gazi Beğendi Sk., 09400 Kuşadası/Aydın

Not: WorkShop etkinliği sonrası İslami, Hristiyan ve Musevi olarak 3 farklı temalı olarak eğitim gezilerimiz düzenlenecektir.

Ayrıca, tüm turizm paydaşlarımız bu etkinliğe katılabilir ve katılım için ofisimizden Alper Bey ile iletişim kurabilirler.

Alper Yağcı: coordinator@workshoptravelshop.comRastgele Haberler

 Yorumlar
Bu habere ait yorum bulunamadı
 Yorum Gönder

Bunlarda İlginizi Çekebilir.

Yazarlar Tümü
Anket Tümü
Hava Durumu
Hava Durumu Parçalı

42 Derece

Arşiv