Neredekal.com Sosyal Medya Ödüllerinin Vazgeçilmezi Oldu

2019 yılının Mayıs ayı başında Türkiye'nin en büyük sosyal medya ödüllerinden biri olan, BoomSonar ve Marketing Türkiye işbirliği ile düzenlenen Social Media Awards Turkey 2019'da, Neredekal.com en başarılı Tur Şirketi kategorisinde birinci olarak, Altın ödüle layık görüldü.

Neredekal.com Sosyal Medya Ödüllerinin Vazgeçilmezi Oldu
  10 Mayıs 2019 , 13:14:45   490  Gündem A-A+
Kurulduğu 2009 yılından bu yana, sosyal medya hesapları konusunda araştırmalar ve değerlendirmeler yapan “Sosyal Medya Marka İndeksi” Social Brands’in 01-31 Ekim 2018 tarihleri arasındaki değerlendirmesi sonucu, Neredekal.com sosyal medya hesapları 2018 Kasım ayında 100 büyük marka arasında en başarılı 7.ci hesap olarak dikkat çekmişti.
 
Ardından yine aynı kuruluşun 2019 Şubat sonunda yaptığı araştırmada, en güçlü 373 instagram hesabı arasında yapılan değerlendirmede, Neredekal.com instagram hesabı birinci olarak Şubat ayı verileri kapsamında zirveye yerleşmişti. Böylelikle Neredekal, Mart ayı içinde, turizm sektörünün en iyi gelişim gösteren, en güçlü instagram hesabı olmayı başarmıştı.
 
2019 yılının Mayıs ayı başında Türkiye'nin en büyük sosyal medya ödüllerinden biri olan, BoomSonar ve Marketing Türkiye işbirliği ile düzenlenen Social Media Awards Turkey 2019'da, Neredekal.com en başarılı Tur Şirketi kategorisinde birinci olarak, Altın ödüle layık görüldü. Ödül gecesinde Tur Şirketi Altın ödülünü; Neredekal.com Kurucusu ve Genel Müdürü Özkan Hacıoğlu, Neredekal sosyal medya hesaplarının başarısında önemli rol oynayan, sosyal medya uzmanı Gülcan Şen ile birlikte aldı.


Rastgele Haberler

 Yorumlar
Bu habere ait yorum bulunamadı
 Yorum Gönder

Bunlarda İlginizi Çekebilir.

Yazarlar Tümü
Anket Tümü
Hava Durumu
Hava Durumu Parçalı

42 Derece

Arşiv