DEĞER OTİZM DERNEĞİ’NDE YENİ DÖNEM

Hatice Şule Gökırmak’ın Başkanlığındaki Yönetim Kurulu’na yeni isimler katıldı.

DEĞER OTİZM DERNEĞİ’NDE YENİ DÖNEM
  10 Mayıs 2019 , 13:56:05   750  Gündem A-A+

Değer Otizm Derneği 'nin yeni yönetimi belirlendi. 2014 yılında kurulan derneğin Kartal’daki okulunda düzenlenen genel kurulda, derneğin yeni dönemdeki yönetimi şöyle oluştu:

Hatice Şule GÖKIRMAK (Başkan)
Nuri Murat AVCI (Başkan Yardımcısı)
Pınar ÇELİK (Sayman)
Tuğçe Filiz KONUKÇU (Sekreter)
Şule PASİN (ÜYE)
Doğukan AKAY (ÜYE)
Ali GÜNPAY (ÜYE)
Adem AKKIR (ÜYE)
Sinan Gökhan ASLAN (ÜYE)
Kürşat ULUTAŞ (ÜYE)
Genel Kurul’da Çağlar CaşurDilara YılmazBurak KaleHalil İbrahim Kanpara ve Anıl Altın, başkanlık danışmanı olarak görevlendirildiler.

SES GETİREN ORGANİZASYONLAR

Otizmli ikiz kız çocuk annesi Hatice Şule Gökırmak tarafından 2014 yılında kurulan Değer Otizm Derneği, geride kalan 5 yıl gibi kısa bir süre içinde hem toplumda farkındalık yaratacak önemli organizasyonlara imza attı, hem de her kesimden önemli isimlerin oluşturduğu dev bir gönüllü ordusu kurdu.

Değer Otizm Derneği’nin Kartal’daki okulu, 200 dolayında otistik çocuğun ve ailelerinin sığınağı haline gelirken, Şule Gökırmak başkanlığındaki derneğin kurduğu gönüllü ordusu, spor, sanat ve medya alanındaki önemli isimlerin katıldığı paneller ve sempozyumlar düzenleyerek toplumun ilgisini otizmli çocukların üzerinde yoğunlaşmasını sağladı.

Gönüllüler ordusu bir yandan da sanat etkinlikleriyle Değer Otizm Derneği’nde eğitim gören Otizmli çocukların toplumla kaynaşmasına yardımcı oluyor.Rastgele Haberler

 Yorumlar
Bu habere ait yorum bulunamadı
 Yorum Gönder

Bunlarda İlginizi Çekebilir.

Yazarlar Tümü
Anket Tümü
Hava Durumu
Hava Durumu Parçalı

42 Derece

Arşiv