“TURİZM SEKTÖRÜNE, SİNEMA-TELEVİZYONCU ARANIYOR!”

Anadolu Üniversitesi, ilan.gov.tr adresinden bir eleman ilanı verdi. Öğretim görevlisi olarak çalıştırılmak üzere verilen ilanda üniversitenin Eskişehir meslek Yüksekokulu, Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü, Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı’na öğretim görevlisi aranıyor.

“TURİZM SEKTÖRÜNE, SİNEMA-TELEVİZYONCU ARANIYOR!”
  13 Eylül 2019 , 00:58:25   1200  Gündem A-A+

Anadolu Üniversitesi’nden ilginç bir eleman ilanı!

“TURİZM SEKTÖRÜNE, SİNEMA-TELEVİZYONCU ARANIYOR!”

Anadolu Üniversitesi, ilan.gov.tr adresinden bir eleman ilanı verdi. Öğretim görevlisi olarak çalıştırılmak üzere verilen ilanda üniversitenin Eskişehir meslek Yüksekokulu, Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü, Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı’na öğretim görevlisi aranıyor.Buraya kadar her şey normal. Ancak normal olmayan şey bu bölüme öğretim görevlisi olarak alınacak kişide aranan şartlar oldukça ilginç. Aranan şartlar bölümünde,”SİNEMA TELEVİZYON BÖLÜMÜ LİSANS MEZUNU OLMAK VE SİNEMA ALANINDA TEZLİ YÜKSEK LİSANS YAPMIŞ OLMAK VE LİSANS SONRASI ALANINDA EN AZ 3 YIL AKADEMİK DENEYİME SAHİP OLMAK” yazıyor. 

İLANA TEPKİ ORTAK TURİZM AKLI PLATFORMUNDAN GELDİ.....

Ülke genelindeki turizm aklı ve bilgisini bir potada toplayarak turizmin tüm kulvarlarının söz sahibi olduğu ortak bir turizm vizyonu yaratmak amacıyla oluşturulan bu platform bahsi geçen ilana tepkili....

Platform kurucusu ve sözcüsü Muhammet CÜNTAY Anadolu Üniversitesini aklı selime davet etti.... 

bahsi geçen ilanı kensinlikle kabul etmediklerini ve yok saydıklarını söyleyen Cüntay,

turizmciyi turizmci veya ilgili ihtiyaç olan bazı branslardaki hocaların yetiştirmesi gerektiğini hatırlattı Buna ek olarakda her fırsatta yetişmiş iş gücü ihtiyacını ifade eden diğer stklarında bu gibi liyakattan uzak alımları takip etmelerini ve tepki vermelerinin gerekliliğini ifade etti.

 

 Rastgele Haberler

 Yorumlar
Bu habere ait yorum bulunamadı
 Yorum Gönder

Bunlarda İlginizi Çekebilir.

Yazarlar Tümü
Anket Tümü
Hava Durumu
Hava Durumu Parçalı

42 Derece

Arşiv