‘Türkiye’nin En Favorisi’ MATBAH RESTORANT

Matbah Restaurant, Milliyet Favori Lezzetler Gazetesini’nin düzenlediği gecede 681 firmayı geride bıraktı

‘Türkiye’nin En Favorisi’  MATBAH RESTORANT
  10 Şubat 2020 , 00:31:08   510  Gündem A-A+

Dünyanın en zengin mutfağına sahip Türkiye’nin en favori mekânları ve lezzetleri ödülleri, düzenlenen törenle sahiplerine verildi.

Milliyet Favori Lezzetler Gazetesini’nin düzenlediği ‘Favori Lezzetler Ödülleri’ Green Park Hotel Merter’de düzenlenen geceyle sahiplerini buldu. 600 kişinin katıldığı geceye iş, sanat, medya ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri renk kattı. Türkiye’nin dört bir tarafından katılan 682 firma arasından Matbah Restaurant, “Türkiye’nin En Favorisi Saray Mutfağı” dalında birincilik ödülünün sahibi oldu.

SERDAR BALTA: SORUMLULUKLARIMIZ ARTTI

Gecede ödülü törenle alan Matbah Restorant Genel Müdürü Serdar Balta yaptığı konuşmada, “Milliyet Favori Lezzetler Gazetesini’nin düzenlediği ‘Favori Lezzetler Ödülleri’ çerçevesinde Matbah Restoran’ın bu ödüle layık görülmesinden dolayı gurur duyduk ve sorumluluklarımız daha da arttı. Bu ödülün kazanılmasında emeği geçen tüm misafirlerimize, yorumları ve oyları için teşekkürlerimi sunuyorum. Nihai seçimi gerçekleştiren tüm jüri üyelerine de şükranlarını iletiyorum. Matbah Restorant’ı ulusal ve uluslararası arenada bu başarıya taşıyan tüm çalışma arkadaşlarıma da ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Ottoman Hotel Imperial’ın bünyesinde yer alan, Matbah Restaurant, İstanbul’un incisi tarihi yarımadada, Aya Sofya Müzesi’nin hemen yanında misafirlerine hizmet veriyor.Rastgele Haberler

 Yorumlar
Bu habere ait yorum bulunamadı
 Yorum Gönder

Bunlarda İlginizi Çekebilir.

Yazarlar Tümü
Anket Tümü
Hava Durumu
Hava Durumu Parçalı

42 Derece

Arşiv
sanalbasin.com üyesidir