TRAVELSHOP’TAN HİNDİSTAN’DA NOKTA ATIŞI

4 binden fazla acenteye 5 farklı şehirde Türkiye’nin tanıtımı yapıldı

TRAVELSHOP’TAN HİNDİSTAN’DA NOKTA ATIŞI
  12 Şubat 2020 , 01:26:36   911  Gündem A-A+

Türkiye tanıtımı için gönüllü Turizm elçiliği yapan Travelshop Turkey, ACE of MICE by Turkish Arlines Turizm fuarının hemen ardından, Hindistan’ın 5 büyük şehrinde, Türkiye’den 20’den fazla Turizm firmasıyla birebir görüşmelerde bulunarak Türkiye sunumu gerçekleştirdi.  

TÜRKİYE’NİN RESMİ STANDI GİBİYDİ

Travelshop Turkey Genel Müdürü Murtaza Kalender, ülkenin 5 ayrı şehrinde etkinliğe katılıp Hindistan’ın 2 ayrı Büyük fuarı olan OTM ve BLTM’de de Türkiye standları kurulduğunu söyledi. Fuarda kendi firma logosu yerine Turizm Bakanlığı logosu kullanılarak standın resmi bakanlık standı gibi görünmesini sağladıklarını ve şık bir stantla Türkiye’yi en iyi şekilde temsil ettiklerini belirten Kalender, “Fuarda Mumbai Başkonsolosumuz Tolga Kaya, Yunanistan Turizm Bakanı ile birçok ülkenin Başkonsolos ve Büyükelçileri standımızı ederek onurlandırdırmışlardır” açıklamasını yaptı.

81 İLİ TANITTIK

5 ayrı şehirde Türkiye sunumunun yapıldığını ve 81 ilin de tanıtımının gerçekleştirildiğini belirten Kalender, “Mevcut turizm pastasının genişletilmesi, özellikle Bodrum, Marmaris, Fethiye bölgelerinin düşük sezonlarda da kalkınabilmesi için MICE ve Düğünlere yönelik tanıtımlar gerçekleştirildi. Birlikte gittiğimiz 20’nin üzerinde Türk firması aracılığıyla ciddi düğün ve MICE gurup talepleri aldık. Tüm katılımcılarımız mutlu bir şekilde döndüler” diye konuştu.

HOLY LANDS WORKSHOP MART’TA

Kalender, ayrıca, tanıtım çalışmalarının 81 ile yayılarak ve 12 boyunca değişik kategorilerdeki turizm alanlarının sürdürülebilir olmasına önem verdiklerini belirti. Bir sonraki etkinliğin dini temalı Holy Lands Workshop ve Fam Tripleri olarak Mart ayında gerçekleştirileceğini belirten Murtaza Kalender, Mayıs ayında da müteakiben Fethiye merkezli Yacht Cruise Wokrshop ve Fam Tripleri düzenleneceğini aktardı.

Kalender açıklamasını, desteklerini esirgemeyen, başta Turizm Bakanlığı olmak üzere, Türk Hava Yolları, TURSAB, ISTTA ve kendilerine güvenerek organizasyona iştirak eden 21 katılımcıya sonsuz teşekkür ederek noktaladı.

 

Etkinliğe katılan firmaların listesi   

Travelshop Turkey

Workshop Travelshop

Ramada İstanbul Golden Horn

Pullman İstanbul Hotel & Convention Center

Le Meridien İstanbul Etiler

Hyatt Regency İstanbul Ataköy

Grand Hyatt İstanbul

Renaissance Polat İstanbul Hotel

The Marmara Pera & Şişli

Centro WestSide Istanbul & WestSide Arjaan by Rotana Istanbul

İsfanbul Theme Park

Suhan360 Hotel&Spa

Travelux Cappadocia

Capadoccia Cave Resort & Spa (CCR)

Magic Line Production

Le Meridien Bordum

Sabtour

Susesi Luxury Resort

Miracle Resort Hotel

Long Beach Resort Hotel & Spa

Al-Rashed Travel & Tourism

Climax Tours Turkey

 

 

 

 Rastgele Haberler

 Yorumlar
Bu habere ait yorum bulunamadı
 Yorum Gönder

Bunlarda İlginizi Çekebilir.

Yazarlar Tümü
Anket Tümü
Hava Durumu
Hava Durumu Parçalı

42 Derece

Arşiv
sanalbasin.com üyesidir