Divan şehrin farklı lokasyonlarında lezzetli iftar menüleri sunuyor

Şehrin farklı lokasyonlarında birbirinden seçkin otelleri ve restoranlarıyla misafirlerine iftar için özel paketler hazırlayan Divan, Ramazan ayında sevdikleriyle keyifli bir iftar yemeği buluşmak isteyenlere lezzetli seçenekler sunuyor.

Divan şehrin farklı lokasyonlarında lezzetli iftar menüleri sunuyor
  14 Mayıs 2018 , 14:19:48   1408  Gastronomi  FIRSATLAR A-A+

Şehrin farklı lokasyonlarında birbirinden seçkin otelleri ve restoranlarıyla misafirlerine iftar için özel paketler hazırlayan Divan, Ramazan ayında sevdikleriyle keyifli bir iftar yemeği buluşmak isteyenlere lezzetli seçenekler sunuyor.

Divan Grubu’nun Divan İstanbul, Divan İstanbul Asia, Divan İstanbul City, Divan Suites İstanbul G-Plus otellerinin yanı sıra Halat by Divan, Divan Brasserie Kalamış, Divan Brasserie Bebek, Divan Brasserie Beyoğlu, Divan Pub Erenköy ve Divan Pub Ataşehir restoranları Ramazan ayına özel menüleriyle her damak zevkine uygun lezzetleri iftar sofralarına taşıyor.

Divan İstanbul’da Türk Sanat Müziği Eşliğinde İftar Yemeği

Divan Grubu’nun amiral gemisi Divan İstanbul’un içinde yer alan Divan Pub canlı Türk Sanat Müziği eşliğinde iftar buluşmaları için misafirlerini bekliyor. Limitsiz meşrubatın dahil olduğu açık büfe olarak servis edilen iftar menüsü kişi başı 140 TL’ye sunulurken 10 kişi ve üzeri gruplara %10 indirim uygulanıyor.

Divan İstanbul City İle Şehrin Merkezinde İftar

İstanbul’un en merkezi ve en modern bölgesinde yer alan Divan İstanbul City’de iftar, özel menülerle daha keyifli hale geliyor. Kişi başı 119 TL’den sunulan menü; çorba, ara sıcak, salata, ana yemek ve tatlıdan oluşuyor.

Divan Suites İstanbul G-Plus’ta Açık Büfe İftar

Divan Suites İstanbul G-Plus, Ramazan ayı boyunca açık büfe lezzetleri misafirleriyle buluşturuyor. Kişi başı 110 TL’ye sunulan menüde Divan şefleri tarafından hazırlanan enfes tatlar servis ediliyor.

Divan İstanbul Asia’da Fasıl Eşliğinde İftar Yemeği

Anadolu yakasının gözde oteli Divan İstanbul Asia'da iftar menüleri açık büfe ve gruplara özel set menüler olarak sunuluyor. Canlı fasıl eşliğinde keyifli sofralar kuran Divan İstanbul Asia misafirlerini bekliyor.

İstanbul’da Divan Kalitesinde İftar Sofraları

Divan Grubu’nun İstanbul’un birçok noktasında yer alan restoranlarında Ramazan menüleri iftar sofralarına lezzet katıyor.

Divan Pub Ataşehir’de iftariyelik, çorba, zeytinyağlı çeşitleri, ana yemek seçenekleri, börek çeşitleri, tatlı büfesi, limitsiz meşrubat, demir hindi şerbeti, çay ve kahveden oluşan iftar menüsü kişi başı 85 TL’den sunuluyor.

Divan Brasserie Kalamış, Divan Brasserie Bebek, Divan Brasserie Beyoğlu ve Divan Pub Erenköy’de Ramazan ayı süresince her gün yenilenen zengin set menüler misafirlerle buluşuyor. Kişi başı 95 TL’den sunulan set menü; iftariyelik, çorba, börek, zeytinyağlı, seçmeli ana yemek, seçmeli tatlı çeşitleri, limitsiz meşrubat, çay ve kahveden oluşuyor.

Halat by Divan, Haliç’in eşsiz manzarasında Ramazan akşamlarının tadını çıkarmak isteyenler için özel menüler hazırladı. İster açık büfe ister set menüleri tercih edecek misafirleri için özel tatları bir araya getiren Halat by Divan’da Ramazan ayı boyunca cumartesi günleri açık büfe olarak servis edilen iftar menüleri kişi başı 160 TL’ye, hafta içi ise set menüler 130 TL’ye sunuluyor.Rastgele Haberler

 Yorumlar
Bu habere ait yorum bulunamadı
 Yorum Gönder

Bunlarda İlginizi Çekebilir.

Yazarlar Tümü
Anket Tümü
Hava Durumu
Hava Durumu Parçalı

42 Derece

Arşiv
sanalbasin.com üyesidir