Wedding Fest’e davetlisiniz

10-11 Kasım 2018 tarihlerinde Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel'de düzenlenecek festivalde, yeni dönem düğün trendleri sergilenecek

Wedding Fest’e davetlisiniz
  07 Kasım 2018 , 07:30:00   2769 A-A+

10-11 Kasım 2018 tarihlerinde Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel'de düzenlenecek festivalde, yeni dönem düğün trendleri sergilenecek.

Evlilik hazırlığındaki çiftlere, çocuklarının mürüvvetini görecek olan ebeveynlere yol gösterme amacıyla düzenlenen “Kalamış Wedding Fest”, 10-11 Kasım 2018 tarihinde kapılarını ziyaretçilere açacak. Kalamış’ta düğün yapmanın ayrıcalığını ve keyfini hissettirecek festival, hediye çekilişleri, indirimler ve özel sahne performansları da misafirlere keyifli dakikalar yaşatacak. Düğün ve evlilik üzerine sohbetlerin yer alacağı etkinlikte, katılımcılar birçok ünlü isim ile sohbet etme fırsatı da bulacaklar. 

KARAR VERMENİZ KOLAYLAŞACAK!

Yeni evlenecek olan çiftlerin kararsız kaldığı pek çok önemli konu bulunuyor. Düğün mekânından davetiyeye, gelinlikten ayakkabıya kadar birçok detay, uzun araştırmalar neticesinde seçiliyor. Çiftlerin düğün hazırlıklarında kararsızlıklarını sonlandıracak olan “Kalamış Wedding Fest”, yeni sezon düğün trendlerini Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel’de sergileyecek.

ADETA DÜĞÜN PROVANIZ OLACAK

Bir düğün atmosferini yaşayacağınız festivalde kuyumcudan gelinliğe, dekorasyondan dans derslerine, davetiyeden fotoğrafçıya, müzikten pastaya kadar düğüne dair her detay yer alacak. Girişlerin ücretsiz olacağı Festivale katılan çiftlere aynı zamanda düğün organizasyonlarında kullanmak üzere indirim kuponu verilecek.

 Rastgele Haberler

 Yorumlar
Bu habere ait yorum bulunamadı
 Yorum Gönder

Bunlarda İlginizi Çekebilir.

Yazarlar Tümü
Anket Tümü
Hava Durumu
Hava Durumu Parçalı

42 Derece

Arşiv
sanalbasin.com üyesidir