İhbar edeceğiniz yoruma ait mesajını giriniz.

Nihan Güneş AYDIN

Yaşama Adepte Olmak...

Nihan Güneş AYDIN
13 Mart 2017
A-A+

Yaşama Adepte Olmak...

Bugünlerde iş arkadaşlarımla, eşimle dostumla hep aynı noktaya dönen sohbetler içindeyiz, hep küçük bir kasabaya yerleşme orada yaşama fikri, minik tarım faaliyetleri sağlıklı yaşam, deniz, huzur gibi…

 

Etrafımdaki herkeste bezginlik, mutsuzluk, hayata yetişememe durumu hakim,24 saat yetmedi gün 30 saat olsun hatta 35 saat olsun… Sabah uyanmak eziyet, akşam uyumak yetişmeyen yapılmak istenen ama bir türlü fırsat olmadığı için ertelenen istekler spora gitmek, bir türlü randevulaşamayıp buluşulamayan eş dost, arkadaşlar, çok istenip gidilemeyen konserler, hatta bir sayfa bile okunamayan ama başucunda tozlanan kitaplar… yapamadışımız ama yapmak istediğimiz yapılması gerekenler listesi….

Yaşamaya adapte olmak galiba bu süreç biraz mutsuz, biraz bezgin durumlarımız… Geçecek bunlar biz bir kasabaya yerleşemesekte, istediklerimizi yapamasakta ‘ŞİMDİLİK’!!!! gelecek hayalleri kurmaya devam edip inanıp vazgeçmeyip süreci tamamlayıp başaracağız, işimizde başarılı olacağız, o çok isteyip gidemediğimiz konsere gideceğiz,yapamadığımız sporun en son modasını en çok zayıflatanını yapacağız, okuyamadığımız kitaplarımızı listeleyip hayalini kurduğumuz denizin huzurun ve ormanın içinde okuyacağız!!!! Hayatın koşuşturmasından buluşamadığımız arkadaşlarımızla dostlarımızla uzun sohbetler yapıp zamanın hesabını yapmayacağız!!!

İnanın ve asla  vazgeçmeyin ne varsa hayal ettiğiniz ne varsa yapmak istediğiniz hepsi gerçekleşecek!!!! Bu hayatı istediğimiz gibi yaşayacağız şimdilik durumu kabullenip hayatla kavgamızı kazanıp, yolumuza devam edeceğiz, hayal kurmak, inanmak en büyük destekçimiz, hayal kurun ve inanın başaracağız!!!!

 
 Yorumlar
 Canan yilmaz  15 Mart 2017   

Sayin Nihan gunes kalemine saglik. Ne guzel bir konuya deginmissin. Gecenlerde bir dostumla benzer bir konu uzerine hayal kurduk. ;) yazini okumus ve beni arayip. Hadi planlama asamasina geciyoruz hayal olarak kalmayacak dedi. Ve Turkiyeye dondugunde seni tanismak icin sabirsizlaniyor. ;)

İhbar Et
 Yorum Gönder

Yazarın Diğer Yazıları

Yazarlar Tümü
Anket Tümü
Hava Durumu
Hava Durumu Parçalı

42 Derece

Arşiv
sanalbasin.com üyesidir